Lüleburgaz Masaj Salonu | Hizmetlerimiz
98
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-98,qode-quick-links-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Thai masajı

Thai masajı, temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır. Thai masajı, altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bir masaj çeşididir. Masaj sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Gallery 4

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Aromatik yağlar eşliğinde avuç içi, dirsek ve parmakların belli bir uyumu ile uygulanan Bali masajında; vücuttaki enerji noktaları üzerinde etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ile yüzeydeki kas dokusunu geçerek daha derinlere etki eder. Kullanılan yağlar eşliğinde de kaslarda oluşan gerginlik azalır ve enerji seviyesi yükselir.

İsveç Masajı

İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır.

Medikal Masaj

Medikal masaj kan dolaşımını düzenler. Düzenli yapılan medikal masaj kandaki beyaz hücre olarak bilinen akyuvarları artırarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Kemiklerin güçlenmesine, spazm ve krampların önlenmesini sağlamaktadır. Kılcal damarlarda genişleme sağlayarak, dokulara daha fazla kan gitmesine yardımcı olmaktadır.

Gallery 6

Aroma Terapi

Her bitkisel öz yağın belirli bir işlevi var; kimi yağlar rahatlatırken kimi de enerji veriyor. Aroma masajı da bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir yöntemdir.. Bu masajda, tempo düşük ve hareketlerin şiddeti hafiftir. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip olan bir masaj çeşitidir.

Refleksoloji

Reflexology, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.